Vašim představám dáme hloubku

Děláme kvalitní vizualizace

Už během studií architektury jsme věděli: pokud chceme v něčem uspět, musíme se tomu opravdu věnovat. Hledali jsme, co nám jde. A našli se ve vizualizacích. V oboru, ve kterém umíme lidem opravdu pomoci. Účastnili jsme se desítky setkání s klienty. Připravili jsme třicítku vizualizací, grafik i videí. Proto je jedno, jestli prodáváte reality, kuchyně nebo stavíte byty. Vizualizaci vám vždy připravíme tak, aby podpořila váš architektonický návrh.

Každý projekt je dobrý
Ať designerské studio či developerská společnost, na malé a velké klienty si nehrajeme. Vizualizace musí fungovat: být užitečná každému uživateli.
Respektujeme osobnost klienta
Nejprve vás pochopíme, pak se pouštíme do práce. Jako je každá firma jiná, je každý grafický výstup originál.
Hledáme nové cesty
Experimentujeme, ale nevymýšlíme hokusy pokusy. Když víme, že něco nového skutečně funguje, pošleme to dál.
Jan Dousek
Komunikace s klienty, PR správce a 3D Artist

Dolaďuji finální podobu vizualizace a starám se o postprodukci. Ručím za vyvážení barevnosti, konečnou stylizaci i celkovou atmosféru. Než se k vám výsledná práce dostane, projde mýma rukama.

Radovan Záborský
Komunikace s klienty, 3D Artist

Pomocí 3D modelu převádím návrhy do reality. Ještě předtím se ale s vaším produktem či záměrem seznámím. Proto je model, osvětlení scény, výběr textury i finální kompozice přesně takový, jaký potřebujete.

Jurij Romanyuk
Komunikace s klienty a 3D Artist

Starám se o komunikaci od prvotního kontaktu s klientem až po finální předání projektu. Systematicky společně vyřešíme podklady i cenu. Jsem vám k dispozici i pro konzultace.

Cuong Dovan
Technik, 3D Artist

Pomocí 3D modelu převádím návrhy do reality. Ještě předtím se ale s vaším produktem či záměrem seznámím. Proto je model, osvětlení scény, výběr textury i finální kompozice přesně takový, jaký potřebujete.

CL MAP GmbH

Überraschend professionell! Zusammenarbeit und Kommunikation mit 2DR Studios war sehr schnell und zuverlässig. Die daraus resultierende Arbeit war immer über den Erwartungen und hatte nie Angst davor, die Visualisierung voranzutreiben. Wir konnten uns darauf verlassen, dass die Daten immer respektiert wurden, obwohl sie fast unmöglich waren. Es war und ist immer noch ihre Freude mit ihnen zusammenzuarbeiten, wir können es nur empfehlen!

Dominik - Projektleiter

Dejte svému návrhu nový rozměr

Ozvěte se